ד"ר רוני רגב

ronny
ד"ר
רוני
רגב
יועצת לתואר בוגר
| המדור המודרני, היסטוריה של ארצות הברית
חדר 6409.
שעת קבלה: ימי ראשון 10:30 עד 12:30
02-5883684
ronny.regev@mail.huji.ac.il

הצטרפתי לחוג להיסטוריה ב-2017, לאחר שסיימתי את לימודי הדוקטורט באוניברסיטת פרינסטון ועבדתי שם כמרצה מספר שנים. המחקר שלי מתעסק בהיסטוריה של ארצות הברית עם דגש מיוחד על התהליכים בהם כלכלה פוליטית וחיי היומיום מעצבים זה את זה.

ספרי הראשון, שפורסם ב 2018, בוחן כיצד שיטת האולפנים ההוליוודית עיצבה את התפתחותם של מקצועות יצירתיים כגון משחק, תסריטאות, בימוי, הפקה, וצילום. בימים אלה אני בתחילתו של פרויקט מחקר חדש על תרבות צריכה אפרו-אמריקאית בחצי הראשון של המאה ה-20. אני מלמדת קורסים על היסטוריה אפרו-אמריקאית, היסטוריה של קפיטליזם, תרבות צריכה בארה״ב, והיסטוריה של עבודה.

לינק לספרי החדש:

Working in Hollywood: How the Studio System Turned Creativity into Labor (Chapel Hill: University of North Carolina Press, 2018)

---------------------

 

My research focuses on modern U.S. history, with a particular interest in how the political economy and everyday life shape one another. I received my Ph.D. from Princeton University in 2013, where I subsequently worked as a lecturer for four years. In 2017, I joined the history department at the Hebrew University as an Assistant Professor. My first book, Working in Hollywood: How the Studio System Turned Creativity Into Modern Labor, was published in 2018 with UNC Press. My new project examines African American consumer culture in the first half of the 20th century. I teach courses on African American History, the history of Capitalism, American Consumer Culture, and Labor History.